65 lat Hufca Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz Oliwa w tym roku obchodzi swoje 65-lecie! Z tej okazji 21 maja, w niedzielę, została zorganizowana kadrowa wyprawa kajakowa.

Na wodną przygodę wyruszono z Przystani Siennicka w stronę pobliskiego parku, gdzie następnie został zorganizowany piknik. Tam również odbył się konkurs na najlepszy wypiek i można było zawalczyć o ZŁOTY WAŁEK hufca. Konkurencja była duża, jednakże nagrodę zdobyły druhny Klaudia i Zosia ze Szczepu Rodło.

Poza konkursem było także wiele innych atrakcji, m.in. każdy miał szanse udekorować swoją własną filiżankę, a następnie wypić z niej pyszną herbatkę.

W drogę powrotną wszyscy płynęli przez centrum miasta Gdańska, gdzie towarzyszyły instruktorom piękne widoki, które urozmaiciły ich 7 km wyprawę. To była bardzo udana niedziela w gronie najlepszej kadry hufca, ktora w ten sposób świętowała swoje 65-lecie!

Foto – Julia Kurgan

Więcej zdjęć – TUTAJ!