11 lutego odbyła się Zbiórka Komend Hufców

W sobotę 11 lutego w Domu Harcerza w Gdańsku odbyła się Zbiórka Komend Hufców naszej chorągwi.

Komenda chorągwi spotkała się z komendantami i komendami hufców, by wspólnie porozmawiać o planach działania chorągwi i poszczególnych jednostek terytorialnych na terenie województwa. Po części wspólnej poszczególni członkowie komend mieli okazję wziąć udział w zajęciach ze swoich obszarów takich jak praca z kadrą, program i specjalności czy finanse i organizacja.

Zbiórka Komend Hufców to czas, w którym planujemy działania ze wszystkimi komendami hufców z województwa. Słuchamy, rozmawiamy, informujemy i wypracowujemy wspólnie kierunki działania na najbliższy czas. To również moment na poznanie potrzeb i wysłuchanie problemów, którym nasze powiatowe jednostki codziennie stawiają czoła.

Fot. Julia Kurgan / ZHP