Zbiórka komendantów i skarbników hufców

Ostatni weekend obfitował w spotkania. Komendanci oraz skarbnicy hufców chorągwi spotkali się w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku, by wspólnie porozmawiać, podsumować, a także podszkolić się w różnych aspektach pracy z finansami w naszej organizacji.

Komendanci hufców rozpoczęli swoją zbiórkę od spaceru po Pucku i długich rozmowach o minionej kadencji swoich hufców. Dyskusje na temat trudności, sukcesów, a także umiejętności nabytych podczas tych czterech lat działania na rzecz swojej społeczności. Następnie rozmowy i dyskusje o sprawach bieżących chorągwi.

Skarbnicy swój dwudniowy biwak zaczęli szkoleniem z programu Microsoft Excel, potem były rozmowy o projektach, zajęcia z couchem o komunikacji i wypaleniu zawodowym, gry i planszówki, robienie świec i integracja.

To był dobry czas w dobrym towarzystwie 💙

fot. Michał Hinc / ZHP