Kurs podharcmistrzowski „Woodbadge” 2023

W pierwszej połowie czerwca 18 kursantów z całej Polski brało udział w kursie podharcmistrzowkim „Woodbadge” Chorągwi Gdańskiej w malowniczej scenerii Harcerskiej Stanicy Obozowej w Olpuchu.

Podczas tej tygodniowej puszczańskiej przygody uczestnicy mieli okazję wziąć udział w prawdziwie pierwotnej formie kursu podharcmistrzowskiego i poczuć ducha Gilwell. Nie zabrakło również cennych warsztatów opiekunów prób przewodnikowskich oraz szeregu zajęć przygotowujących do pracy z kadrą. Wszystko to pomogło im sprawnie rozwinąć umiejętności liderskie i wychowawcze, a także rozwinąć świadomość instruktorską ⚜☀

Gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia kursu, zdobycia nowej porcji wiedzy oraz doświadczeń! 👏Więcej zdjęć znajdziecie w albumie na Macierzysta Akademia Kształcenia.

Kurs został dofinansowany w ramach Rządowego Programu Funduszu Młodzieżowego oraz Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.