Za nami kolejny miesiąc działań w ramach projektu

Projekt „Działania integracyjno-doradcze na rzecz osób przybyłych do województwa pomorskiego w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie” nie zwalnia z obrotów.

W ciągu ostatnich tygodni dzieci ze Świetlicy „Przystań” rozwinęły swoje umiejętności kulinarne, piekąc pizze i zapiekanki oraz przesłodkie croissanty. Nie zabrakło również zajęć manualnych, gier terenowych i zabaw na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem minionego czasu były chwile spędzone na wycieczkach m.in. do Loopy’s World, kina oraz na wystawę pająków. Kadra projektu nie zapomina o ciągłym wsparciu dzieci, dzięki czemu regularnie organizowane są zajęcia z socjoterapii. Najważniejsze, że na twarzach dzieci widnieje uśmiech!

Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.