Kończymy Harcerską Akcję Letnią 2023

Powoli żegnamy wakacje 2023 ☀

W tym roku w Harcerskiej Akcji Letniej naszej chorągwi wzięło udział blisko 3500 dzieci i młodzieży z całego województwa pomorskiego 💙

HAL 2023 to 59 wypoczynków, w tym 8 obozów wędrownych, zorganizowanych przez 18 naszych hufców. Aż 12 chorągwianych i hufcowych baz obozowych gościło zuchy, harcerzy i ich kadrę, zapewniając im bezpieczne warunki na przeżycie wspaniałej wakacyjnej przygody.

Dziękujemy kadrze wypoczynków i wszystkim instruktorom wspierającym tegoroczną Harcerską Akcję Letnią – dzięki Waszej pracy kolejne harcerskie lato pozostawiło w nas mnóstwo wspomnień i doświadczeń na całe życie!

A teraz biegniemy w stronę nowego roku harcerskiego i kolejnych wyzwań! 🤩

Zdjęcie pochodzi z Harcerskiej Akcji Letniej 8 Szczep SZUM z Hufiec ZHP Gdynia. Jeśli chcecie zobaczyć, jak spędzili czas podczas swojego obozu, więcej zdjęć znajdziecie na ich fanpage’u.