Zatrudnij się jako informatyk w Chorągwi Gdańskiej

ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA SZUKA OSOBY NA STANOWISKO PRACOWNIK IT / TECHNIK INFORMATYK

Opis Stanowiska:
Poszukujemy pracownika IT, który dołączy do naszego zespołu w celu zapewnienia wsparcia technicznego w głównej siedzibie stowarzyszenia ZHP Chorągiew Gdańska. Twoim głównym zadaniem będzie udzielanie pomocy technicznej w zakresie oprogramowania, sprzętu komputerowego i sieci.

Wymagania:
🔹 Znajomość systemów operacyjnych Windows (instalacja, konfiguracja) oraz oprogramowania (konfiguracja, administracja, aktualizacja),
🔹 Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących sieci komputerowych,
🔹 Znajomość sprzętu komputerowego (budowa, diagnostyka), sieciowego (podstawowa konfiguracja),
🔹 Samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
🔹 Wykształcenie średnie (preferowane technikum informatyczne).
🔹 Dyspozycyjność min. 40 h a max. 80 h miesięcznie.

Obowiązki:
🔹 Udzielanie bieżącego wsparcia technicznego pracownikom,
🔹 Konfiguracja stacji roboczych i instalacja oprogramowania,
🔹 Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi oraz siecią komputerową,
🔹 Uzupełnianie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
🔹 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju swoich umiejętności i zdobycia nowych kompetencji.
🔹 Wsparcie ze strony pracowników.
🔹 Niezbędny do pracy sprzęt.
🔹 Możliwość korzystania z benefitów (Multisport, zniżka pracownicza w Restauracji Za Murami).
🔹 Siedziba w samym centrum Gdańska.
🔹 Współpraca na podstawie umowy cywilnoprawnej.
🔹 Wynagrodzenie: od 30 zł/h brutto.

Jeśli jesteś pasjonatem informatyki oraz lubisz pracę ze sprzętem komputerowym i jesteś gotów podjąć wyzwanie udzielania wsparcia technicznego pracownikom, to ta praca jest dla Ciebie! Zachęcamy do przesłania CV na adres sekretariat@gdanska.zhp.pl z tytułem „Aplikacja – Pracownik IT”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.