Trzeci biwak Kursu komend hufców „Alchemia”

W ten weekend odbył się trzeci, przedostatni biwak Kursu komend hufców „Alchemia”, czyli szkolenia dla członków władz naszych powiatowych jednostek, które w zeszłym roku rozpoczęły swoje kadencje.

Te trzy dni komendanci hufców oraz osoby odpowiedzialne za obszary pracy z kadrą, kształcenia, organizacji oraz promocji spędziły w Domu Harcerza w Gdańsku, szkoląc się i wymieniając doświadczeniami w tematach takich jak praca namiestnictw w hufcach, wsparcie drużynowych, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna czy organizacja Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej.

Na uczestników czekało także wiele atrakcji. Mieli okazję wziąć udział w wizycie studyjnej w Instytucie Kultury Miejskiej i zwiedzić Kunszt Wodny w Gdańsku, w sali kinowej odbyła się dyskusja panelowa „Hufiec aktywny w samorządzie” z zaproszonymi gośćmi, a wieczorem po eleganckiej kolacji wszyscy spędzili wieczór na recitalu Kasia Błaszkowska & Adam Szewczyk🎙

Dziękujemy za aktywny i rozwijający czas! Widzimy się w kwietniu na ostatnim biwaku kursu 🤩

Więcej zdjęć: https://tiny.pl/dm6k1