Wyrazy uznania dla Hufca ZHP Kwidzyn

Działania aktywnych instruktorów Hufiec ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków zostały ostatnio docenione 💙

Szałamaja – Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Poezji Śpiewanej to sztandarowe wydarzenie hufca, które otrzymało od Starosty Powiatu Kwidzyńskiego Pana Jerzego Godzika Doroczną Honorową Nagrodę za 40 lat osiągnięć w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury 🎙

Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jerzy Śnieg wyróżnił trzy instruktorki hufca za ich niebywały wkład w rozwój społeczności kwidzyńskich harcerzy: hm Grażynę Piwar-Więcek, hm. Magdalenę Jankowską oraz hm. Annę Pokrzeptowicz.

Nagrodę Przewodniczącego Rady Powiatu za pracę na rzecz kultury, edukacji oraz służbę w OSP i ZHP otrzymał druh hm. Władysław Hiszczyński z Kręgu Seniorów „Płomienie”.

Kolejne wyróżnienie trafiło do phm. Joanny Kierlin-Serockiej, która otrzymała nagrodę za działania artystyczne w grupie teatralnej „Bez cenzury” działającej przy szkole podstawowej w Kwidzynie.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Jesteśmy naprawdę dumni z tak aktywnego hufca działającego w naszej chorągwi! 🤩