Kurs Komend Hufców „Alchemia” zakończony

Przez cztery miesiące uczyliśmy, kształciliśmy i pokazywaliśmy, jak prawidłowo prowadzić hufce na terenie województwa pomorskiego 🥰

W kursie wzięło udział 19 hufców więc 100% naszej chabrowej społeczności. Cztery biwaki, które były owocne, inspirujące, aktywne i pełne niespodzianek. Połączyliśmy każdy składnik receptury z komendy hufca. Była to okazja zdobyć wiedzę niezbędną do zarządzania hufcem w jego kluczowych obszarach.

Dziękujemy za udział wszystkim członkom komend hufców, którzy mogli pojawić się na wyznaczonych obszarach działania!💚 Dziękujemy wszystkim prowadzącym za wsparcie i przekazanie swojej wiedzy oraz doświadczenia. Zbudowaliśmy wspólnotę, która pozwoli budować chabrową społeczność dla zuchów, harcerzy, instruktorów i seniorów naszej społeczności, a także pozwoli nam działać z naszymi partnerami. To były dobre, cztery miesiące działania! 😍

Razem obieramy Kurs na Gdańską ⛵️💙

Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018–2030.

Wydarzenie dofinansowane w ramach Rządowego Programu Funduszu Młodzieżowego w ramach projektu „Dumni jak PAW”.