Gala Plebiscytu Instruktorskiego Unikatowi 2022

To już koniec naszego wspólnego rejsu pod żaglami Plebiscytu Instruktorskiego Unikatowi 2022.

Przez ostatnie kilka miesięcy sztab ludzi pracował nad tym, aby podziękować wspaniałym instruktorom Chorągwi Gdańskiej ZHP. Wspólnymi siłami powstał niesamowity wieczór — Gala Plebiscytu. Podczas którego docenieni zostali najlepsi z najlepszych. W ten piątkowy wieczór w Domu Harcerza w sali kinowej zebrali się wyróżnieni instruktorzy wraz z przyjaciółmi, komendy hufców, a także komenda chorągwi oraz goście.

Do wręczania statuetek zaproszeni zostali przedstawiciele władz oraz partnerzy naszej chorągwi.

• Konsul Ukrainy — Odpowiedzialni społecznie — pwd. Dominika Aniela Romejko — Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa
  • Pani Anna Obuchowska p.o. Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego — Sprawni w działaniu — phm. Mateusz Miotk — Hufiec ZHP Kartuzy
  • st. bryg. Romuald Pituła Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej — Kadra wspierająca – pwd. Batosz Cieszyński — Hufiec ZHP Kartuzy
  • hm. Martyna Kowacka Naczelniczka ZHP — Skuteczni wychowawczo — phm. Zosia Iwaniuk — Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego

Po podziękowaniach, koncercie i zakończeniu oficjalnej części gali wieczór został zwieńczony tortem oraz poczęstunkiem w Restauracji Za Murami. Zaproszeni goście mieli także możliwość zapozowania do pamiątkowych zdjęć „ściance”.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w każdy z etapów Plebiscytu — sztabowi, fotografom, osobom, które tworzyły materiały oglądane przez instruktorów na gali, technice światła i dźwięku, druhom i druhnom, które stworzyły piękny wystrój sceny oraz całą oprawę gali, zespołowi komunikacji i promocji i wolontariuszom, którzy zadbali o przywitanie gości i wielu innym, bez których ta gala nie była by taka sama.
Cieszymy się, że w naszej chabrowej flocie znajduje się tak wspaniałe grono instruktorów, a słowo „dziękuję” jest głośno wypowiadane.

fot. Sara Ejsmont / ZHP