Gdańsk w harcerskim obiektywie – konkurs fotograficzny

Ruszają zgłoszenia do konkursu fotograficznego „Gdańsk w harcerskim obiektywie”!

Zapraszamy wszystkich członków i członkinie naszej chorągwi do przesłania swoich fotograficznych perełek z naszego Miasta Gdańska.

Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy (program@gdanska.zhp.pl) do dnia 05.12.2021.

Celem konkursu jest rozbudzanie kreatywności uczestników, ich zmysłu artystycznego oraz wyobraźni. Ważny jest również walor edukacji historycznej, krzewienie lokalnego patriotyzmu oraz zachęcenie do wyszukiwania nowych, mało znanych miejsc.

Koniecznie przeczytaj regulamin akcji: REGULAMIN_Gdańsk w harcerskim obiektywie.pdf.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Agnieszka Święcicka (+48 604 065 457) agnieszka.swiecicka@zhp.net.pl.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wszystkie prace są wyjątkowe!

Ogłoszenie wyników

Galeria prac konkursowych