Harcerze obstawiają mecze niepodległościowe

Nasz niepodległościowy tydzień kończymy podsumowaniem meczów, w których brali udział harcerze z naszej chorągwi.

W sobotę 10 listopada nasza drużyna reprezentacyjna wniosła na boisko flagę państwową przed meczem Lechia Gdańsk – Cracovia.

Dzień później, w dniu rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, nasi harcerze z trzech hufców gdańskich – Hufiec Gdańsk-Śródmieście, Hufiec Gdańsk-Portowa, Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa – wnieśli flagę państwową oraz wprowadzili zawodników zespołów Energa Wybrzeże Gdańsk i Gwardia Opole podczas meczu piłki ręcznej.

I na koniec: 16 listopada odbył się mecz siatkówki Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów, na początku którego harcerze z Hufca Gdańsk-Śródmieście wprowadzili siatkarzy na boisko.

Dziękujemy jednostkom, które brały udział w meczach!
Drużynie reprezentacyjnej, 6 WGDH „Fari” oraz 69 DH „Wilki” z Hufca Gdańsk-Portowa, Szczepowi Watra z Hufca Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa, 95 GGZ „Bystre Niedźwiadki”, 96 GGZ „Włóczykije”, 17 ODH, 71 GDH-ek „Leśny Szlak” oraz 74 GDH „Kotwice” z Hufca Gdańsk-Śródmieście.

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Aleksandra Guzik