Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Gdańskiej najbardziej rozwojowy!

Podczas tegorocznych warsztatów instruktorskich po raz pierwszy rozstrzygnięto konkurs na najlepiej rozwijający się chorągwiany inspektorat ratowniczy. Do konkursu przystąpiło 9 jednostek. Zaraz za zwycięskim Gdańskiem w konkursowym rankingu uplasowali się instruktorzy z Chorągwi Krakowskiej i Dolnośląskiej ZHP

– Strasznie jesteśmy dumni z tego – komentuje Rafał Olszewski, członek kadry IRCG – szefowie innych Inspektoratów najczęściej wskazywali na nas, ale jednocześnie wiemy, że to kolejne wyzwanie, aby dalej rozwijać się w dużym tempie i robić coraz więcej – coraz lepszych rzeczy, z coraz liczniejszym gronem ratowników!

W nagrodę Inspektorat otrzymał skrzynkę z materiałami pozoracyjnymi, która będzie wykorzystywana podczas wszelkich imprez IRCG, a w szczególności na kursach Wędrowniczych Harcerskiej Szkoły Ratownictwa.

Informację przekazał:
pwd. Rafał Olszewski HO