Medale KEN dla instruktorek Chorągwi Gdańskiej ZHP

Praca wychowawcza naszych trzech instruktorek została doceniona i podczas wojewódzkiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 13 października 2021 roku w Muzeum II Wojny Światowej, Medal Komisji Edukacji Narodowej odebrały:

hm. Ewa Blaszke – Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

hm. Natalia Błońska – Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście

hm. Zofia Cebula– Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa

Medale wręczała pomorska Kurator Oświaty Pani Małgorzata Bielang.

Medal Komisji Edukacji Narodowej to polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy w naszych instruktorskich szeregach takich świetnych wychowawców.

Życzymy dziś wszystkim wychowawcom – nauczycielkom, nauczycielom, ale też naszym harcerskim instruktorkom i instruktorom, by ich praca wychowawcza przynosiła jak najlepsze efekty. Mamy nadzieję, że wasza praca będzie zawsze owocna i wychowując kolejne pokolenia, będziecie doceniani przez uczennice i uczniów, jak i przez całe społeczeństwo.