Nigdy nie jest za późno, żeby wrócić do ZHP i wspierać harcerstwo!

W ostatnim czasie Macierzysta Akademia Kształcenia zrealizowała kurs podharcmistrzowski dla osób po 35 roku życia.

Liczni kursanci to wspaniali instruktorzy, którzy postanowili po latach przerwy wrócić i wspierać harcerstwo. Osoby, które zafascynowane harcerską przygodą jako rodzice, zdecydowali się na działanie ramię w ramię ze swoimi dziećmi. Są to doświadczeni ludzie, którzy nieustannie chcą się rozwijać, trwać na polu służby i wspierać innych rodziców w wychowaniu dzieci i młodzieży w ramach ZHP.

Kursanci zdobywali i systematyzowali wiedzę, dzielili się doświadczeniem,  budowali instruktorską wspólnotę i przygotowywali się do pełnienia różnych funkcji tak, by motywować kadrę swoich jednostek działania.

Dziękujemy Wam za wspólny wspaniały czas. Gratulujemy ukończenia kursu i życzymy samych sukcesów na instruktorskiej ścieżce. Dziękujemy kadrze za pracę, która włożyli w stworzenie takiego wyjątkowego kursu!