Obozy letnie dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

Zuchy i harcerze Chorągwi Gdańskiej mają już zaplanowane wyjazdy na obozy letnie ale wakacje każdemu się należą!
Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy na obóz razem z nami!

Wyjazd jest bezpłatny (dla obywateli Ukrainy, którzy przekroczyl granicę po 24.02.2022), a odbywa się w terminie: 5-19.08.2022 w Wińcu.

Jesteś powyżej 10 roku życia? Nadal nie wiesz czym się zając latem? Pojedź z nami na obóz!

• Będziemy spali w namiotach, na turystycznych łóżkach
  • Poznamy uroki lasu, zbudujemy szałasy
  • Nie zabraknie zajęć artystycznych, śpiewu i zabaw przy ognisku
  • Poszerzymy wiedzę o kulturze polskiej i ukraińskiej
  • Będzie sporo różnorodnych zajęć WODNYCH: pływania na żaglach, kąpiel, zajęcia z ratownictwa wodnego i wiele innych.

W razie wszelkich pytań, prosimy o telefon pod numerem 725-154-180 lub wiadomość na adres obozyua@gdanska.zhp.pl

Тобі більше 10 років?Ти ще не знаєш, як провести літо? Приходь до табору з нами!

• Будемо спати в наметах, на туристичних ліжках;
  • Ми пізнаємо принади лісу, побудуємо притулки;
  • Будуть мистецькі заходи, співи та ігри біля багаття;
  • Розширимо знання про польську та українську культуру;
  • А головне, багато різноманітних ВОДНИХ занять вітрильний спорт, купання, уроки порятунку на воді та багато інших.

Табір для громадян України, які перетнули кордон після 24.02.2022 – БЕЗКОШТОВНИЙ.

У разі виникнення питань, зателефонуйте нам за номером 725-154-180
obozyua@gdanska.zhp.pl

ZADANIE PUBLICZNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH OD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO