Plebiscyt Instruktorski Unikatowi 2021 – zgłoszenia

Tylko do końca jutrzejszego dnia można zgłaszać wyjątkowe osoby z naszej chorągwi do Plebiscytu Instruktorskiego Unikatowi 2021.

Unikatowi są wśród nas – to instruktorzy, instruktorki, wolontariusze i wolontariuszki, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, którzy swoimi działaniami zmieniają na lepsze naszą harcerską rzeczywistość w gromadach i drużynach, szczepach, hufcach, a w końcu i na szczeblu chorągwianym czy ogólnozwiązkowym. Patrzymy na ich pracę i wiemy, że są to osoby absolutnie niezwykłe.

Znów wracamy do tego, co ważne, bo Plebiscyt Instruktorski Unikatowi to po prostu okazja, by powiedzieć tym osobom: dziękuję!

Do jutra, 12 września każdy (nie tylko członek lub członkini ZHP) może zgłaszać swoich Unikatowych kandydatów.

Plebiscyt Unikatowi pomaga nam pokazać osoby, których działanie w ostatnich dwóch latach było wyjątkowe. Kto z naszej chorągwi jest instruktorem lub instruktorką naprawdę „wysokich lotów”?

Pokaż nam tegorocznych Unikatowych!

Oto mała podpowiedź, jak pomóc wzbić się Twojej Unikatowej Osobie:

1. Pomyśl co niesamowitego działo się w Twoim otoczeniu.
  2. Przypomnij sobie, kto był inicjatorem tych wspaniałych działań
  3. Przeczytaj regulamin i dopasuj kategorię do unikatowych osiągnięć
  4. Kliknij w link: tiny.pl/9tqln
  5. Opisz Twojego Unikatowego, pamiętając o ładnym wstępie i zakończeniu, używaniu stopnia, niezdrabnianiu imion, opisywaniu osiągnięć i działań z ostatnich dwóch lat – w 2500 znakach
  6. Uzupełnij resztę pytań z ankiety i kliknij „prześlij”
  7. Jeśli jeszcze nie było czasu, to kliknij „wezmę udział” w wydarzeniu Plebiscyt Instruktorski Unikatowi 2021
  8. I ostatni punkt – przypomnij komuś o zgłoszeniu jego unikatowego

Mówienie „dziękuję” ma niezwykłą moc!

To ostatnie dni, w których możesz zgłosić wyjątkową instruktorkę, bądź wyjątkowego instruktora do przygody jaką jest Plebiscyt Instruktorski Unikatowi 2021.

Jeśli już napisałeś wniosek i zgłosiłeś przyszłą_łego Unikatową_ego to zachęć kolejną osobę do tego samego.

Zgłoś swojego kandydata lub kandydatkę przez ankietę tiny.pl/9tqln

Dowiedz się więcej klikając w wydarzenie albo wchodząc na stronę gdanska.zhp.pl/unikatowi

#unikatowi2021
#gdańska_zhp