Ruszamy z kolejną edycją FREE BEING ME – DOBRZE BYĆ SOBĄ

Ruszamy z kolejną edycją warsztatów i kursu trenerskiego FREE BEING ME – DOBRZE BYĆ SOBĄ w Chorągwi Gdańskiej ZHP.

W ramach tej edycji nasi instruktorzy i instruktorki mogą skorzystać z dwóch form szkoleniowych:

• 8 godzinne warsztaty po których można przeprowadzić program Free being me – Dobrze być sobą w swojej jednostce.
  • Dwudniowy kurs trenerski – po którym można szkolić innych, być supportem, mentorem, zajmować się programem w hufcu.

To czas i miejsce, aby poznać bliżej propozycje, która wypiera stereotyp piękna. Na świecie i w naszym otoczeniu jest wiele osób, które uważają, że tylko jeden kanon piękna jest właściwy – ten kreowany przez media. My stanowczo temu zaprzeczamy i chcemy abyście nauczyli się razem z nami, jak uczyć dzieci i młodzież, że każdy jest piękny.

Program Free being me to propozycja globalna, którą realizują skautki i skauci z organizacji światowej WAGGGS ze wszystkich kontynentów. Wykonują oni te same zadania, uczą się tych samych rzeczy, uczestniczą w podobnych zbiórkach. Zachęcamy Was do dołączenia do międzynarodowej wspólnoty wszystkich osób na całym świecie realizujących program Dobrze być sobą. To dla Waszej gromady i drużyny z pewnością również okazja do nawiązania współpracy ze skautkami i skautami z innego kraju.

Więcej o programie oraz polskie wersje propozycji programowych znajdują się w Centralnym Banku Pomysłów ZHP cbp.zhp.pl/propozycje/free-being-me-dobrze-byc-soba-11-14-lat i cbp.zhp.pl/propozycje/free-being-me-dobrze-byc-soba.

Celem programu jest wzmacnianie dzieci i młodzieży przez pracę nad akceptacją własnego ciała i budowania poczucia własnej wartości.

Zapisy na obie formy szkoleniowe pod linkiem: forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzev1xVAFHnBEvmom8Ghfwy1UMTVDTVc0VTNYMjNHSlVWVzFSTEdWUkQ0RC4u

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: patryk.kaszyca@zhp.net.pl

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia, na którym więcej informacji: fb.me/e/G6HxZixE