Seniorzy jako wolontariusze

Dobrym słowem witają przybyszy z Ukrainy w punkcie recepcyjnym w Domu Harcerza lub pomagają w organizacji w punktach zakwaterowania uchodźców w naszej Chorągwi. Seniorzy i Seniorki Chorągwi Gdańskiej ZHP niosą pomoc i pełnią służbę codziennie! Od robienia kanapek, przez sprzątanie, pomoc w magazynach, wreszcie po opiekę nad najmłodszymi – seniorzy żadnej służby się nie boją. Z uśmiechem i spokojem niosą pomoc bliźnim w tym ciężkim dla nich czasie.

Harcerki i harcerze są wszędzie, gdzie niesiona jest pomoc. Dziękujemy wam za waszą służbę!

____________________
Aby móc wykonywać naszą służbę jak najlepiej zwracamy się do wszystkich o wsparcie. Zebrane środki przeznaczamy na organizację miejsc wsparcia i zapewnienie opieki dzieciom, młodzieży, a także dorosłym uchodźcom z Ukrainy: zrzutka.pl/6sbcw2