Weź udział w XXXVIII Szałamai!

Czy wiecie, że Szałamaja w tym roku odbędzie się aż po raz 38?

Niezmiennie od 38 lat Szałamaję tworzą harcerki i harcerze Hufca ZHP Kwidzyn. To jedyna taka impreza amatorska na mapie Polski! Wszystkich miłośników piosenki harcerskiej, turystyczne i poezji śpiewanej zachęcamy do zapisów i uczestnictwa w festiwalu.

Na tegoroczną Szałamaję w sposób szczególny zapraszamy drużyny Nieprzetartego Szlaku. Rok 2022 ogłoszony został Rokiem Marii Grzegorzewskiej, twórczyni pedagogiki specjalnej w Polsce i założycielki Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, dlatego chcemy by ta Szałamaja była wyjątkowym świętem dla drużyn Nieprzetartego Szlaku.

Spotkajmy się w Kwidzynie już 4 marca. Temat przewodni Festiwalu to „Hej, Przyjaciele!”. Niech znów połączy nas harcerska piosenka i uśmiechy na twarzach!

Wiecej informacji, regulamin i kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie: www.kwidzyn.zhp.pl/index.php/szalamaja/7-2-regulamin-festiwalu