Wigilia instruktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP

We wtorek, 14 grudnia, przed przekazaniem Betlejemskiego Światła Pokoju w Gdańsku odbyła się wigilia instruktorska Chorągwi. Coroczne spotkania opłatkowe z naszymi partnerami i sojusznikami jest świetną okazją do wyróżnienia naszych przyjaciół i odznaczających się instruktorów.

Podczas tegorocznej wigilii pierwszy raz przyznano Medal Za Zasługi dla Chorągwi Gdańskiej ZHP dla naszych partnerów i przyjaciół. Wyróżnienie otrzymał st. bryg. Piotr Socha – Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej. Gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę.

Tradycyjnie podczas wigilii przyznane zostało wyróżnienie Instruktorskiej Osobowości Chorągwi Gdańskiej ZHP. Nagroda ta, może być przyznana instruktorowi wyłącznie raz w życiu i jest przeznaczone dla najwybitniejszych, najbardziej zaangażowanych i pracowitych osób z naszej Chorągwi.

W tym roku Instruktorską Osobowością został harcmistrz Artur Glebko! Gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy, którą każdego dnia wkłada druh w rozwój naszej Chorągwi.

fot. Sara Ejsmont / ZHP