Zgłoś się na Zlot Kadry Chorągwi Gdańskiej!

Przed nami wydarzenie, jakiego już dawno nie było!
Rozpoczynamy zgłoszenia na Zlot Kadry Chorągwi Gdańskiej ZHP!

Zlot jest przeznaczony dla wszystkich instruktorek, instruktorów oraz kadry nieinstruktorskiej pełniącej funkcję w gromadach, drużynach, hufcach i chorągwi. Nie może Cię tam zabraknąć!

W weekend 13-15 maja cała kadra naszej chorągwi spotka się w HBO Czernica.

Zlot będzie świetną okazją do wspólnej wymiany doświadczeń oraz pogłębienia i nawiązania współpracy z instruktorkami i instruktorami z całej chorągwi.

Każda osoba znajdzie dla siebie idealną przestrzeń do rozwoju:

• By jak najlepiej wspierać metodycznie kadrę gromad i drużyn, czyli przybocznych i drużynowych stworzyliśmy „podobóz” dedykowany właśnie dla nich – „zlot kadr drużyn i gromad”.
  • Dla instruktorek i instruktorów działających poza podstawowymi jednostkami przygotowaliśmy idealny program, pomagający w wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy by jeszcze efektywniej mogli działać na rzecz ich harcerskiej wspólnoty. Zapraszamy was na „zlot kadr szczepów, hufców, Chorągwi i kadry wspierającej”.

Czas obrać kurs na Gdańską!

Zgłoś się pod linkiem:
forms.office.com/r/xyNgZYn8Qh
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do 17 kwietnia, więc nie zwlekaj i zgłoś się jak najszybciej! Do zobaczenia na Zlocie!

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w regulaminie zlotu: bit.ly/regulamin-zlot-ChG
Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku, by nie ominęły Cię żadne informacje o naszym Zlocie: fb.me/e/393QJdVj4