Międzypokoleniowe Warsztaty Za Murami

Serdecznie zapraszamy od najmłodszych do najstarszych na DARMOWE WARSZTATY organizowane w ramach projektu w ramach projektu „Centrum Edukacji i Integracji Międzypokoleniowej Za Murami”. Wszystkie warsztaty będą odbywać się w Domu Harcerza.

Komputer bez tajemnic
22.12 godz. 15:00
28.12 godz. 9:00
Warsztaty dla seniorów poświęcone korzystaniu z komputera, aplikacji internetowych, poczty, profilu zaufanego, bezpieczeństwa w sieci. Seniorzy pracować będą z młodą osobą, która im pomoże i dodatkowo wytłumaczy.

Wspólnie w kuchni – warsztaty kulinarne
27.12 godz. 10:00 „Sylwester pokoleń-dziadkowie, wnukowie”

Zajęcia taneczne
27.12 godz. 10:00
29.12 godz. 8:00
Przygotujmy się do karnawału!
Zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Potańczmy wspólnie, poznajmy nowe tańce, poprawmy naszą kondycję i poznajmy się wzajemnie.

Warsztaty kreatywne
22.12 godz. 16:30 „Zamotane choinki – ozdoby na świąteczny stół”
29.12 godz. 16:30 „Noworoczne aniołki”
Czas na magię świąt! Wspólnie stwórzmy przepiękne ozdoby, które nadadzą klimat a wspólna praca przy ich tworzeniu sprawi, że to będzie rodzinny, wyjątkowy czas.

Zjawiska fizyczne i chemiczne w naszym domu
27.12 godz. 12:00
28.12 godz. 10:00
Celem warsztatów jest zwiększenie ciekawości młodych ludzi, a dla starszych zrozumienie, że nauka otacza nas dookoła, a każde zjawisko w procesie gotowania, sprzątania odnosi się do praw fizyki i chemii. Na warsztatach będziemy eksperymentować!

Działania współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.