Biwak urodzinowy ITiK

Kategorie:
Data publikacji:

Z okazji urodzin Inspektoratu Turystyki i Krajoznawstwa oraz dnia podróżnika zapraszamy na biwak, podczas którego poznacie nowe miejsce na Kaszubach. Biwak odbędzie się na HBO Stare Karpno niedaleko Lipusza w dniach 30 września – 2 października.

Czekają Was warsztaty ze specjalistami i oczywiście gry na orientację. Nie zabraknie również świętowania urodzin ITiK. 

Zapraszamy zarówno zuchy i harcerzy, jak i harcerzy starszych i wędrowników!

Szczegóły biwaku można znaleść na stronie wydarzenia https://fb.me/e/2NRJrbTw7 oraz stronie inspektoratu https://www.facebook.com/Inspektorat-Turystyki-i-Krajoznawstwa-Chor%C4%85gwi-Gda%C5%84skiej-ZHP-108308183965446/

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Warsztaty dla opiekunów prób

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich! Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl