Letnie Półkolonie Chorągwi Gdańskiej 2024 – Naukowa Ekspedycja

ZHP Chorągiew Gdańska od 2015 roku przy współpracy z Miastem Gdańskiem organizuje letnie półkolonie.
Każdego roku organizatorzy i kadra nabierają coraz więcej doświadczenia, by jeszcze lepiej zapewniać czas małym mieszkańcom Gdańska. W programie zapewnione są między innymi zajęcia edukacyjne, gry zespołowe, zajęcia plastyczne oraz wiele, wiele innych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusu.

Wstępna rekrutacja rozpocznie się 12 czerwca 2024 o godzinie 15:00.
Zapraszamy do śledzenia profilu Letnie Półkolonie Chorągwi Gdańskiej ZHP oraz strony informacji w zakładce poświęconej półkoloniom – https://gdanska.zhp.pl/polkolonie/

Działanie dofinansowane ze środków Miasta Gdańska