Spotkanie osób zajmujących się promocją

To ważne, by wiedzieć, jak opowiadać o naszych harcerskich działaniach zarówno innym harcerzom, jak i osobom spoza organizacji. Wczoraj wieczorem prawie 30 członków naszej chorągwi spotkało się online podczas wydarzenia Halo, Promocja 2.0 – spotkanie dla osób zajmujących się promocją 🧑‍💻

Podczas trzygodzinnego spotkania uczestnicy między innymi dowiedzieli się o zasadach dotyczących komunikacji i promocji w naszej chorągwi oraz na poziomie ogólnozwiązkowym, a także mieli okazję wziąć udział w blokach dyskusyjnych na tematy związane z pracą z kadrą w zespole promocji, promowaniu wydarzeń przy użyciu gotowych narzędzi, a także o różnicach pomiędzy stroną www hufca a platformą internetową, której używamy do komunikacji wewnętrznej.

A w planach kolejne wydarzenia dla osób zajmujących się promocją! 😎