„Wiosenna Iskra” w Hufcu Bytów

Kategorie:
Data publikacji:

„Wiosenna Iskra” za nami, ale wróćmy jeszcze do wspomnień. W sobotę również odbyła się gra „Moc harcerskiej iskry” przygotowana przez Druhnę Karolinę Kosmacińską i Aleksandrę Pawłowską z zespołu programowego Junior. 🔥⚜️

Harcerze i zuchy zbierali materiały do rozpalenia iskry. Musieli wykazać się współpracą, kreatywnością, znajomością harcerstwa jak i zmierzyć się z trudnymi decyzjami, który każdy harcerz/zuch podejmuje. Po zakończonej grze patrolowi rozpalili iskrę z przedmiotów uzyskanych z gry.🔥

Podczas ogniska każda drużyna prezentowała teatr cieni / montaż słowno-muzyczny pod tytułem „Moc harcerskiej iskry”.

Dziękujemy za oprawę muzyczną Druhowi Marcinowi Radawiec 🎸Jeszcze raz dziękujemy Dyrekcji Zespół Szkół w Borzytuchomiu za udostępnienie szkoły i możliwość przeżycia tylu cudownych chwil 🙂

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl