ZHP gra z WOŚP!

Kategorie:
Data publikacji:

ZHP gra z WOŚP!

Dziś Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a harcerze i harcerki z Chorągwi Gdańskiej pełnią służbę w sztabach w całym województwie pomorskim, zbierając środki na leczenie płuc po pandemii, która kilka lat temu dotknęła cały świat.

I Ty możesz pomóc! ❤️

Zachęcamy do wsparcia 32. Finału WOŚP i wpłacenia wybranej sumy do wirtualnej skarbonki wszystkich harcerek i harcerzy ZHP! Aby to zrobić, wystarczy wejść w link, wpisać kwotę oraz swoje imię, a następnie wybrać metodę płatności.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/homybawada

Pomaganie jest piękne! 🤝

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl